Bilgilerinizi gönderin. Uzman ekibimiz sizi arasın. Doğru Fiyat için detaylı bilgi verebilirsiniz.

barco clickshare

ClickShare - Toplantı Odası Otomasyonu

Artık toplantılarınız daha verimli geçecek.

Kablosuz

ClickShare'in evrensel USB butonu ile artık toplantı odalarınızdaki kablo karmaşasından kurtulacaksınız. Herhangi bir özel port veya adaptör ihtiyacı gerektirmeyen ve herhangi bir kablo düzeneğine ihtiyaç duymaz. Bu sayede kurulum ve bağlantı için kaybedeceğiniz zamanı toplantınıza ayırırsınız.

Barco ClickShare Tanıtım Dosyası

Yazılım Yok

ClickShare USB botununu bağladığınızda herhangi bir yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek yoktur. Sadece size gelen uyarı ekranını onaylamanız yeterlidir.İşiniz bittiğinde, bilgisayarınızda herhangi bir program kurulu kalmaz.

Basit Kullanım

Çalışması için sadece USB butona basmanız yeterlidir. ClickShare ayrıca mevcut ekran boyutunuzun ve çözünürlüğünüzün değişmeden, toplantı odasında bulunan projektör yada büyük ekran üzerinde görüntülenmesini sağlar.

Stres Yaşamayın

Clickshare ile toplantı sırasında ekran görüntünüzün aktarılması için ekstra sıkıntı yapamazsınız. Sadece bir tık yeterlidir.

Uyumluluk

PC, Mac, Tablet ve Mobil Akıllı Cihazlar ile uyumludur.Ayrıca ClickShare butonu takılamayan cihazlarda iOS ve Android uygulaması ile mobil akıllı cihazlarınızdan görüntü paylaşımı sağlayabilirsiniz.

Garanti

ClickShare, Barco firması ürünüdür ve tam  3 yıl garantilidir.

Share this post