Hata mesajı

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /usr/www/users/digitaykg/digitabela.com/digitabela_zip_0/includes/file.phar.inc).
gürültü seviyesi ölçüm ve gösterimi

GÜRÜLTÜ SEVİYESİ BİLGİLENDİRME EKRANLARINDA

Kurumlar, belediyeler, restorantlar, eğlence merkezleri için ses seviyesinin belirlenmesi, gösterimi, gönderimi ve verilerin periyodik olarak saklanması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar mevcut sistemlerimiz ile entegre bir şekilde çalışmakta ve bilgilendirme ekranları üzerinde bu veriler sunulmaktadır.

Ses seviyesi ölçer ile yaygın olarak endüstriyel gürültü ölçümleri için kullanılan sese maruz kalma seviyesinin yanı sıra, sürekli olarak ses seviyesi ölçmek mümkündür. Sistem, işyerlerinde gürültü kirliliğini belirlemeyi sağlar. Ayrıca, belirli bir ses düzeyi aşıldığında alarm sinyali tetikleyen alarm eşiklerini ayarlayabilirsiniz. Kaydedilen veriler bilgisayara RS-232 arayüz aracılığıyla aktarılabilir.

Gürültü/Ses seviyesi ölçümü ile kolayca çevresel gürültüyü desibel olarak ölçülebilir, çevredeki, makinelerdeki ve endüstrideki ses ve aşırı gürültü arasındaki fark gösterilebilir.

Sistemimiz ile restoranların, barların ve kulüplerin ses seviyesini bu sektörde izin verilen değer aralığında olup olmadığını görüntülemek için kullanılmaktadır. Böylece çevrede yaşayanların gürültüden rahatsız olup olmayacağını tespit edilebilir. 

 

Share this post

Hakkımızda

Digital Tabelacılık sektöründe yaptığımız güzel ve teknolojik çözümler ile sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bize buradan ulaşabilirsiniz.