Bilgilerinizi gönderin. Uzman ekibimiz sizi arasın. Doğru Fiyat için detaylı bilgi verebilirsiniz.

asansör içi bilgilendirme ekranı

Asansör İçi Ekranlarda Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Neden Asansör İçi Ekran?

Asansör içerisine konumlandırabileceğiniz endüstriyel tipte asansör içi lcd/led ekranlarla, hedef kitlenize ulaşın. İster kendi reklamınız yapın, isterseniz reklam yaparak para kazanın.

En basit kullanım şekli olarak; CD, DVD ya da USB bellek gibi dijital bir medyaya kaydedilmiş görsel içeriğin herhangi bir medya oynatıcı aracılığı ile bir ekranda gösterilmesi olarak düşünülse de, bu kullanım şekline tam olarak Digital Signage denemez. Çünkü Digital Signage kullanımındaki temel amaçlardan birisi de, farklı konumlarda bulunan ekranlardaki içeriğin anlık olarak değiştirilebilmesi, her bir ekran için ayrı içerik planlanıp zamanlanabilmesi ve böylece broşür, afiş, poster gibi klasik reklam araçlarına göre ciddi maliyet avantajı sağlamaktır. Merkezi bir yönetim sayesinde sistem üzerinde anlık içerik değiştirme, planlama gibi işlemlerin yapılabilmesi sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için ürün sayfasını ziyaret ediniz : Asansör Wall (Asansör İçin LED/LCD Bilgilendirme Ekranları)

SİSTEM TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Uzaktan Merkezi Yönetilebilirlik

Kurum / Hastane / Otel / AVM v.b. yerlerde pek çok kişinin beklerken dikkatini vereceği bir ekranın önemi büyük. İçeriklerin yüklenmesi için zaman harcamak ise ayrı bir dert. Dolayısıyla tamamen uzaktan ve kablosuz bir şekilde ekranları yönetmek sisteme artı değer katacaktır.

Yayın Planlama

İstediğiniz yayını istediğiniz zaman ve uzaktan devreye alabilirmelisiniz.

Kanal Yönetimi

Birden fazla asansör içerisinde birden fazla kanal seçeneği sunarak, dilerseniz farklı içeriklerin yayınına imkan sağlayabilmeli.

Kullanıcı Yönetimi

Ekranları, kanallar brden fazla kullanıcı yönetebilir olmalı. Bu şekilde farklı kullanıcıların asansörlerde kendi içeriklerini yayınlamasına imkan sağlayabilmeli.

Otomatik Açılma/Kapanma

Siz uyurken asansör içerisinde çalışan sistemin çalışmasına gerek var mı? Dilediğiniz zamanda açılıp, dilediğiniz zamanda kapanabilmeli. Böylece hem enerjiden tasarruf ederken, sistem ömrünüde uzatabilmeli. Üstelik bunları otomatik yapması daha iyi olmaz mı?

Endüstriyel Tasarım / Sağlamlık

Kalabalıkların buluştuğu asansörlerde bulunan ekranlara her an zarar vermek isteyenler çıkabilir. Siz gerekli önlemi mutlaka alın.

Arıza Durumları

Sistem üzerinde oluşabilecek bir arıza durumunda asansörü devre dışı bırakmak olmaz. Bu gibi bir durumda uzaktan açma/kapama yapmak can kurtarabilir.

Ekran Kalitesi

Ekranın parlaklığı, yansıma, ve güncelleme zamanı, görüş açısı görenleri memnun etmeli.

Detaylı bilgi için ürün sayfasını ziyaret ediniz : Asansör Wall (Asansör İçin LED/LCD Bilgilendirme Ekranları)

Faydalı Linkler:

Share this post