Bilgilerinizi gönderin. Uzman ekibimiz sizi arasın. Doğru Fiyat için detaylı bilgi verebilirsiniz.

Sizinle Birlikte Çalışıyoruz. Başarıyoruz. Değer Katıyoruz. Kazanıyoruz.


Müşteri Desteği

Sistemlerimize güveniyoruz. Uzaktan erişim imkanı ile size her zaman çok yakınız.

HTML5 / CSS3 / JS

En güçlü web teknolojilerini kullanıyor ve gelişen teknolojiler ile sürekli olarak sistemlerimizi yeniliyoruz. Yenilikler size otomatik olarak yansıtılıyor.

Ekran Yönetimi

Bir veya birden fazla ekranları tek bir merkezden yönetebilir, farklı gruplar oluşturarak gösterilecek içerikleri yönlendirebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Web sitemiz üzerinden oluşturulan animasyon ve video içerikleri bir ve birden fazla noktalardaki ekranlarınızda anında güncelleniyor. DigiTabela içerik yönetimi işlemini tek merkeze topluyor ve işinizi kolaylaştırıyor.

Aktarım (Import/Export)

Sisteme girdiğiniz ürün bilgi ve fiyatlarını Excel çıktısı olarak alabilir, ayrıca anlık değişen ürünlerinizin, kampanyalarınızın bilgi ve fiyatlarını Excel dosyasındaki bilgileri güncelleyip, sisteme yüklediğiniz anda gerekli tüm içerik güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

Fiyat/Performans

Mühendislik temel yaklaşımı olan fiyat/performans oranında size her zaman en iyiyi sunuyoruz.

DigiTabela Hakkında

Çalışmayı eğlenceye çeviren, saygılı, sevgili, doğa dostu, yenilikçi, dürüst ve milli değerlerimize bağlı bir ekibiz. Ülkemize katma değer oluşturarak insanımızın maddi ve manevi olarak kazanması, kendine olan inancının artması ve sonsuz bilgi düzleminde ufakta olsa yol almak hedefimizdir. Bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz.

Digital Signage
100%
Donanım Tasarım ve Geliştirme
95%
Yazılım Tasarım ve Geliştirme
97%
Ürün Destek
100%