Bilgilerinizi gönderin. Uzman ekibimiz sizi arasın. Doğru Fiyat için detaylı bilgi verebilirsiniz.

Neden Endüstriyel LED TV/Monitör kullanmalıyım?

Neden Endüstriyel LED TV/Monitör/Ekran?

Digital Signage olarak adlandıracağımız profesyonel uygulamalarda kullanılan ekranları veya monitörler TV olarak adlandırmak doğru olmayacak. Bu sebeple başlığımızı Endüstriyel Ekran olarak tanımlamak en doğrusu. Profesyonel uygulamalarda TV kullanımının getirdiği problemler, firma ve kurumları yapılan işten uzaklaşmaya yetecek boyutlara ulaşabilmekte. Stoklarımızda bulunan endüstriyel ekran modelleri için buraya bakabilirsiniz.

Neden Endüstriyel Ekran?

Uygulamalarımızda kullandığımız ekranların özelliklerini sıralayarak işe başlayabiliriz:

Sağlamlık

Kullanılan ekranlar mevcut çalışma şartları genellikle ağır olan, toz, kir, sıcaklık gibi parametrelerin cihazları çok fazla etkileyebileceği alanlarda yer alır. Endüstriyel ekranlarda kullanılan teknoloji normal ev tipi kullanım için tasarlanmış ürünlere göre daha sağlamdır. Ayrıca 7x24 çalışma desteği ile zor koşullara uyum sağlayarak size daha fazla ömür vaat etmektedir.

Görünürlük

Endüstriyel ürünlerin parlaklık seviyesi ve panel kalitesi hiç şüphesiz ki ev tipi tv ekranlarına göre üstündür. 800 nit değerlerin ulaşan parlaklık seviyeleri ile gün ışığı gibi alanlarda dahi görünür olmak, yan görüş açılarından etkilenmemek, reklamını yaptığınız ürünlerin gerçek renk ve parlaklığı ile sunabilmek için yaratılan bu ürünler fiyat/performansı ve kalitesi ile paranızın hakkını verecektir.

Esneklik

Çerçeve boyutu çok küçük olan endüstriyel ekranlar ile video wall, menu board gibi uygulamalarda yan yana yatay veya dikey dizilim ile sanki tek bir ekranmış izlenimi verir. İki ekran arasında 3.7 mm gibi bir mesafe sunan ürünler ayrıca tekli ve çoklu kullanımda ekranların yatay/dikey kullanımına olanak sağlar.

Endüstriyel Monitor ve video wall ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Ekran modelleri için buradan bilgi alabilirsiniz : http://digitabela.com/blog/lg-endustriyel-urun-grubu-video-wall-digital-signage-monitorler

 

Share this post