Bilgilerinizi gönderin. Uzman ekibimiz sizi arasın. Doğru Fiyat için detaylı bilgi verebilirsiniz.

video wall ekran kartı

İşletmelere Özel 2x4 Video Wall

Sadece son kullanıcı ve sunucu pazarında değil yayıncılık ve reklamcılık gibi alanlarda da güçlü grafik kartlarına ihtiyaç duyuluyor. Nvidia, NVS 810 Business ile bu ihtiyacı karşılayacak.

Tüketici pazarında GeForce ve sunucu pazarında Quadro ekran kartı aileleri ile boy gösteren Nvidia, birden fazla ekranı yönetmek durumunda kalan işletmelere yönelik de NVS serisi ekran kartları geliştiriyor. Bu serinin son örneği 8 ekran çıkışlı NVS 810 Business oldu.

Nvidia NVS 810 Business ekran kartı, Digital Signage olarak da bilinen ve birden fazla ekranın yönetildiği yayın, reklam, duyuru, bilgilendirme gibi alanlara hitap ediyor. Ekran kartında iki adet GM107 grafik birimi yer alıyor. Nvidia GTX 750 ekran kartlarından hatırlayacağımız bu grafik birimleri için iki adet 2GB DDR3 bellek ayrılmış ve kartın maksimum güç tüketimi 68Watt seviyesinde seyrediyor. Kartta 2x512 olmak üzere toplam 1024 Cuda çekirdeği yer alıyor. 

PCI Express 3.0 x16 bağlantısını kullanan kart 8 adet Mini DP 1.2 çıkışı üzerinden harici ekranlara görüntü aktarıyor. 30Hz hızında 4096x2160 piksel olarak 8 adet ekran kullanabilirken, 60Hz hız istediğinizde ekran sayısı 4'e iniyor. 

Share this post