Hata mesajı

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /usr/www/users/digitaykg/digitabela.com/digitabela_zip_0/includes/file.phar.inc).
ankara ptt pul müzesi

Projeksiyon Wall

Projeksiyon cihazlarının bir araya getirilmesi ile oluşturulan video wall ekranlara bir örnek Ankara PTT Pul Müzesinde yapılan uygulamamızı verebiliriz.

Yapılan çalışmada 3 adet projeksiyon cihazını tek bir ekran olarak oynatacak bilgisayar donanımımız ve bu donanım üzerinde otomatik oynatma, açılma/kapanma işlemleriniz sağlayan yazılımımız devreye alınmıştır.

Müze Hakkında

PTT Pul Müzesi; Türkiye’nin merkezinde Dünya çapında bir kültür merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Modern müzecilik anlayışı ile tasarlanan binamızda Dünya Pulları, Osmanlı Devleti Pulları, Anadolu Hükümeti Pulları, Türkiye Cumhuriyeti Pulları ve 7 ayrı temadan oluşan Tematik Pullar sergilenmektedir. Ayrıca; Geçmişten Günümüze Posta, İstiklal Harbinde PTT ve Nostaljik PTT alanları da müzemizde gezebileceğiniz bölümlerdir.

 

projesiyon video wall cihazı

Share this post

Hakkımızda

Digital Tabelacılık sektöründe yaptığımız güzel ve teknolojik çözümler ile sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bize buradan ulaşabilirsiniz.